Прикордонники заявляють про викид хімічних речовин із заводу

Прикордонники заявляють про викид хімічних речовин із заводу "Титан" в Армянську

Ексклюзив
Укрінформ
Прикордонники Херсонського загону виявили наявність хімічних речовин у повітрі, що пов'язано з викидами із заводу "Титан" в окупованому Армянську.

Про це сказав у коментарі кореспонденту Укрінформу помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

"Сьогодні близько 15 години під час вимірювання хімічного складу повітря прикордонники Херсонського загону виявили наявність хімічних речовин у ньому. Прилади показали перевищення вмісту токсичних промислових речовин. Ми заявляємо, що це викиди із заводу "Титан-2", який знаходиться в окупованому Армянську", - сказав речник.

За його словами, вже поінформовано місцеві органи самоврядування, ДСНС та правоохоронців. Внесено зміни в організацію служби прикордонних нарядів, прикордонники в межах компетенції продовжують відстежувати обставновку, додав Слободян.

Читайте також: На Херсонщині визначають забруднення від кримського "Титану"

Як повідомляв Укрінформ, посилаючись на представника Президента України в АРК Бориса Бабіна, викиди, які є причиною екологічного лиха на півночі Криму і в Херсонській області спричиняють завод "Титан" в Армянську і содовий та бромний заводи в Красноперекопську.

Завод в Армянську виробляє лінію фарб, косметики, але відомо, що титан використовується і на корпусах підводних човнів, ракет, а продукція содового заводу потрібна в скляній промисловості, щодо продукції бромного заводу, то в радянські часи її, за окремими джерелами, використовували і для виробництва хімічної зброї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-