Росія перекидає у Крим численний військовий контингент і ракети — ІС

Росія перекидає у Крим численний військовий контингент і ракети — ІС

Фото
2024
Укрінформ
Росія продовжує мілітаризацію окупованого Криму з розміщенням численного військового контингенту і перекиданням величезної кількості бойової техніки і ракет.

Про це у Facebook пише керівник групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.

“Продовжує фіксуватися посилена мілітаризація Росією Кримського півострова з розміщенням численного військового контингенту і перекиданням величезної кількості бойової техніки і ракетних комплексів. Варварське ставлення росіян до чужої землі вже поставило цю частину території України на грань екологічної катастрофи. Наслідками невпорядкованої військової діяльності стали масові витоки пального, у тому числі і в акваторію Чорного моря", - пише він.

Російський контингент у Криму

Тимчук зазначає, що критична економічна та екологічна ситуація на окупованій території АР Крим, а також утиски місцевого населення з боку російських силовиків, негативно впливають на соціально-політичну обстановку на півострові.

Читайте також: Окупанти проводять у Криму ракетні навчання – відпрацьовують пуски по морських цілях

"Кремль розглядає варіант створення передумов для запровадження більш жорсткого поліцейського режиму в Криму і створення штучного приводу для залучення ЗС РФ, а також ескалації російсько-української війни з захопленням частини південно-східної території Херсонської області", - зазначає Дмитро Тимчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-