Більшість росіян не знають про голодування Сенцова

Більшість росіян не знають про голодування Сенцова

Опитування
Укрінформ
Переважна більшість росіян - 63% - вперше почули про голодування українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого в РФ до 20 років ув'язнення.

Про це засвідчило опитування, проведене російським "Левада-центром".

За даними опитування, 63% вперше почули про голодування українського режисера Олега Сенцова, "добре знають" про це лише 6% опитаних, 31% "щось про це чули". 

21% опитаних повністю підтримують ідею підтримки обміну політв'язнями між Україною та Росією, 37% - "скоріше підтримують". Абсолютно не підтримують обмін політв'язнями 10% опитаних, ще 15% - "скоріше не підтримують". Не змогли відповісти 18% респондентів.

Опитування проводилося 22 - 26 червня 2018 року за вибіркою міського та сільського населення обсягом 1600 осіб  віком від 18 років і старше у 136 населених пунктах в 52 суб'єктах РФ, методом особистого інтерв'ю. 

Читайте також: У колонії, де утримують Сенцова, прийняли заяву Денісової

Як повідомляв Укрінформ, Денісова з 15 червня перебуває в Росії, але їй постійно відмовляють у зустрічах з українськими політв'язнями. Вона так і не змогла відвідати жодного з них.

Незаконно засуджений в РФ за сфабрикованими обвинуваченнями в терористичній діяльності український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх українських політв'язнів в РФ.

В цілому в Росії і анексованому Криму утримують близько 70 українських політв'язнів, у тому числі журналіста Укрінформу Романа Сущенка, незаконно засудженого до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-