ЄС продовжив санкції проти компаній, що ведуть бізнес з окупованим Кримом

ЄС продовжив санкції проти компаній, що ведуть бізнес з окупованим Кримом

1458
Ukrinform
Євросоюз продовжив на подальший рік обмежувальні заходи у відповідь на окупацію Росією українського Криму.

Відповідне рішення ухвалила у понеділок Рада ЄС, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Рада ЄС продовжила до 23 червня 2019 року обмежувальні заходи у відповідь на нелегальну анексію Криму і Севастополя Росією. Заходи стосуються осіб та компаній ЄС. Вони поширюються на територію Криму і Севастополя», - заявили у Раді ЄС.

Ідеться про заборони та обмеження для компаній та приватних осіб з ЄС щодо у діяльності в Криму у торговельно-економічній, фінансовій та інвестиційних сферах, енергетиці, туристичній галузі.

Європейці та зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або юридичні компанії у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги. Туристичним операторам ЄС заборонено надавати послуги в Криму та Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не зможуть заходити до портів Кримського півострова, за винятком екстрених випадків.

Читайте також: У Криму після обшуку кримського татарина з донькою вивезли до Сімферополя

Окрім цього, заборонено експорт деяких товарів і технологій кримським компаніям або для використання в Криму. У зворотному напрямку заборонений імпорт товарів із Криму, за винятком, якщо вони мають сертифікат походження, виданий уповноваженим органом влади України.

Заборони та обмеження стосуються транспортної, телекомунікаційної та енергетичної галузей, пошуку, розвідки і видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-