Канада продовжить підтримку кримських татар – Фріланд

Канада продовжить підтримку кримських татар – Фріланд

Укрінформ
Канаді варто продовжувати свою рішучу підтримку кримських татар на міжнародній арені.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час комітетських слухань у парламенті, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Кримські татари дуже тривалий час відчували на собі жорстокі репресії. Вони також стали одними із головних жертв незаконного вторгнення Росії до України та анексії Криму. Дуже важливо, аби Канада підтримувала їх, що ми й робимо», - сказала Фріланд.

Вона також наголосила на важливості канадської військової навчальної місії UNIFIER. «Операція UNIFIER в Україні є одночасно дуже важливим символом канадської підтримки України й має величезне практичне значення, забезпечуючи тренування українських військовослужбовців», - зауважила міністр.

На її переконання, бажання Швеції долучитися до UNIFIER є хорошим показником ефективності цієї міжнародної операції. «Це дуже гарний знак, що наша робота дійсно приносить користь», - наголосила Фріланд.

Читайте також: Канада уважно стежитиме за виборами в Україні – Фріланд

Як повідомляв Укрінформ, Швеція у березні оголосила про своє бажання долучитися до канадської тренувальної місії UNIFIER, відправивши до України своїх інструкторів.

У рамках UNIFIER близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцями. Окрім цього, канадці консультують стосовно реформування ЗСУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-