Мілітаризація Криму: за п'ять років Росія збільшила кількість військових до 32 тисяч

Мілітаризація Криму: за п'ять років Росія збільшила кількість військових до 32 тисяч

Укрінформ
Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції, генерал-лейтенант Анатолій Петренко заявив, що кількість російських військових в Криму від 2013-го року збільшилася майже в 2,7 разу.

Озвучені ним дані щодо мілітаризації окупованого Криму наводить у Facebook голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз.  

Зокрема, у 2013 році особовий склад російських військовослужбовців в Криму був близько 12 тис. осіб, а в 2018 році - понад 32 тис. військовослужбовців.

У 2013 році на території Криму не було жодного танка РФ, зараз - 40; кількість бронетранспортерів зросла від 92 одиниць у 2013 році до 680 в поточному, артилерійських систем - від 24 одиниць до 174; літаків РФ - від 22 до 113.

На даний час на території Криму 8 кораблів і підводних човнів, які мають на своєму оснащенні крилаті ракети морського базування "Калібр" (в 2013 році - 0). Також з'явилися російські системи протиповітряної оборони С-400; берегові протикорабельні ракетні комплекси "Бастіон" і "Бал", оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-