Благодатний вогонь передали вірянам в окупованому Криму

Благодатний вогонь передали вірянам в окупованому Криму

Укрінформ
На Херсонщині у неділю, 8 квітня, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Каланчак" передали Благодатний вогонь для вірян Української православної церкви Київського патріархату в окупованому Росією Криму.

Його передав очільнику Херсонської і Таврійської єпархії УПЦ КП, архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Утретє ми передаємо Благодатний вогонь у Крим, третій рік поспіль передаємо цю священну Божу іскру на окуповану територію. Для нас це великий духовний символ того, що ми разом з кримчанами, символ того, що українці ніколи не змиряться з тим, що частину нашої держави було нахабно анексовано. Херсонщина розташована на межі з територією, на якій живуть наші земляки, і ми впевнені, що наша підтримка їм потрібна", - сказав Гордєєв.

Голова ОДА також висловив сподівання, що цього року передача Благодатного вогню вірянам у Криму не буде такою проблемною, як торік. "Минулого року було складно це зробити, тому що була дуже напружена ситуація. Я сподіваюсь, що цього року все це буде легше, що ті ж самі фсбшники там теж розуміють, що це - Благодатний вогонь", - сказав він.

Читайте також: УПЦ КП є об'єднавчим фактором для вірян у Криму - архієпископ Климент

У свою чергу архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент зазначив, що для православних вірян у Криму передача Благодатного вогню є знаменною подією. "Завдяки ініціативі губернатора Херсонської області ми маємо таку чудову можливість щороку на Пасху передавати Благодатний вогонь у Крим. Це дуже зворушлива подія, дуже красива подія, велична подія. Бо та Благодать Святого Духа, яка сходить у ці Пасхальні дні, вона об'єднує всіх нас. Ми об'єднані Воскресінням Христовим", - сказав Климент.

Він наголосив, що Благодатний вогонь чекають у Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-