Аброськін назвав завдання патрульної поліції Криму

Аброськін назвав завдання патрульної поліції Криму

Укрінформ
Підрозділи патрульної поліції Криму планують доукомплектувати до кінця 2018 року.

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін 24 березня під час робочої зустрічі з першим заступником Постійного Представника Президента в Автономній Республіці Крим Ізетом Гдановим.

Аброськін зазначив, що до кінця поточного року планують завершити комплектування частини підрозділів, зокрема – патрульної поліції Криму. Відтак комплектування поліцейських підрозділів дозволить ефективно протидіяти різноманітним правопорушенням, а також діяльності сил, які запускаються спецслужбами РФ на територію материкової частини України.

Читайте також: "Кримського диверсанта" Штиблікова етапували до Омська

«Поліція готова надати різнобічну допомогу представництву (Президента в АР Крим – ДК), особливо у діяльності, направленій на повернення Україні окупованих територій, а також у недопущенні проїзду на територію країни людей, які приїздять сюди з метою скоєння тяжких злочинів, диверсійних актів», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

У поліції нагадали, що глава Нацполіції Сергій Князєв повідомів, що поліція Криму надаватиме повний спектр поліцейських послуг.

фото: Нацполіція України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-