Рятувальникам, які працюють у морі біля Криму, можуть збільшити фінансування

Рятувальникам, які працюють у морі біля Криму, можуть збільшити фінансування

1087
Укрінформ
У Міністерстві інфраструктури України ініціюють законопроект про збільшення фінансування Морської пошуково-рятувальної служби для підвищення контролю поблизу окупованого Криму в період агресії зі сторони Російської Федерації.

Про це заявив заступник міністра інфраструктур України Юрій Лавренюк за підсумками наради щодо забезпечення пошуку та рятування в найбільш віддалених районах у Чорному та Азовському морях, які прилягають до окупованих територій Автономної Республіки Крим, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

«Єдиним підприємством, яке виконує обов'язки з організації та проведення пошуково-рятувальних робіт в акваторіях Чорного та Азовського морів є «Морська пошуково-рятувальна служба» (КП «МПРС»). З метою ще більш ефективного виконання функцій, стратегічним планом розвитку МПРС передбачено розширення існуючого національного берегового сегменту ГМЗЛБ (Глобальної морської системи зв'язку під час лиха і забезпечення безпеки мореплавства), шляхом розгортання нових берегових об'єктів», - заявив посадовець.

За його словами, також передбачається придбання сучасних багатофункціональних морських пошуково-рятувальних суден та гелікоптерів для проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування в акваторіях Чорного та Азовських морів.

Читайте також: Рада звернулася до світу через "вибори" президента РФ у Криму

Він наголосив, що одним із найважливіших зобов'язань України згідно з міжнародними договорами є організація, забезпечення та виконання пошуково-рятувальних робіт, особливо в районах навколо тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим.

«У зв'язку з цим Міністерством інфраструктури було прийнято рішення щодо нагальної необхідності додаткового фінансування стратегічного плану розвитку КП «МПРС». Надважливо, у час агресії зі сторони Російської Федерації, забезпечувати стабільне і достатнє фінансування Морської пошуково-рятувальної служби задля належного контролю над районами польотної інформації в акваторії Чорного моря», - підкреслив Лавренюк.

За результатами наради було вирішено підготувати проект змін до наказу Мінінфраструктури щодо внесення змін до стратегічного плану розвитку КП «МПРС», розробити проекти нормативно-правових актів для забезпечення збільшення розміру фінансування та розвитку діяльності КП «МПРС».

У нараді взяли участь представники КП «МПРС», ДП «АМПУ», ДП «Украерорух» та члени Офісу підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-