"Суд" залишив кримського татарина Кроша під арештом

"Суд" залишив кримського татарина Кроша під арештом

762
Ukrinform
Так званий Верховний суд окупованого Криму, де сьогодні розглядалася апеляційна скарга на рішення про арешт на 10 діб кримського татарина Енвера Кроша, залишив у силі рішення суду першої інстанції.

Про це повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

"Верховний суд залишив у силі постанову суду першої інстанції. Енвер сидітиме в спецприймальнику ще кілька діб. До неділі, 4 лютого 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Апеляційну скаргу подав адвокат Кроша Еміль Курбедінов, який не зміг бути присутнім на судовому засіданні. Суд відмовив Курбедінову в перенесенні засідання, й обвинувачений залишився в залі один.

Експерт ФСБ, який склав протокол огляду інтернет-сторінки, відкинув усі аргументи затриманого про те, що той давно не користується сторінкою "ВКонтакте", де окупаційна влада нібито знайшла "крамольну" інформацію: "Сторінка сьогодні у відкритому доступі, а значить, винен".

Читайте також: Докази дискримінації кримських татар передадуть до Міжнародного суду - МЗС

Як з'ясувалося згодом, Крош ще до окупації Криму Росією опублікував прапор і підпис на ньому: "Немає Бога крім Аллаха і Мухаммад - його раб і посланець".

Як повідомлялося раніше, кримського татарина Енвера Кроша було затримано в Джанкої 25 січня після обшуків у його будинку. Окупанти знайшли на сторінці Кроша "ВКонтакте" записи за 2013 рік, в яких звинуватили його.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-