СБУ зібрала для Гаазького суду докази злочинів Росії у Криму

СБУ зібрала для Гаазького суду докази злочинів Росії у Криму

1581
Ukrinform
Служба безпеки зібрала грунтовну доказову базу про порушення прав людини, законів та звичаїв війни, що відбуваються на анексованій Росією території Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Під час досудового розслідування співробітники спецслужби задокументували всі виявлені обставини порушення основоположних прав та свобод людини, жорстокого поводження з цивільним населенням, порушення законів і звичаїв ведення війни, міжнародних угод та конвенцій. Було виявлено також обставини дискримінації за етнічними, релігійними ознаками та інші порушення прав громадян України, які перебувають в анексованому Криму", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що представники так званих Державної Ради Республіки Крим, Ради міністрів Республіки Крим та інших незаконно створених країною-агресором окупаційних органів влади також незаконно захопили та привласнили будівлі, споруди, земельні ділянки, автотранспортні засоби, інше рухоме та нерухоме майно, товарно-матеріальні цінності тощо. Вони нібито прийняли рішення про так звану націоналізацію майна, що належало України.

Читайте також: Торгівлю людьми в умовах конфліктів можуть визнати воєнним злочином – ООН

Слідчим підрозділом ГУ СБУ в АР Крим було отримано санкції суду на арешт незаконно привласненого майна, яке до анексії Криму перебувало на балансі державних органів України.

За матеріалами, зібраними Службою безпеки України, прокуратура підготувала перше інформаційне повідомлення, яке буде скеровано до Міжнародного кримінального суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>