Деокупація Криму складніша за повернення Донбасу - Турчинов

Деокупація Криму складніша за повернення Донбасу - Турчинов

Відео
Укрінформ
Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що деокупація Криму залишається в пріоритетах України, однак наразі об'єднати його з реінтергацією Донбасу не вийде.

Про це він заявив у телеефірі, повідомляє ТСН.

"Окупація Криму має інший формат – це спроба анексувати територію АР Крим, яка є частиною території України. Там інші підходи, там інші форми. Україна ніколи не відмовиться від суверенітету над Автономною Республікою Крим.  Сьогодні є законодавство, яке визнає Крим як окуповану територію, чітко прописує позиції щодо незаконних злочинних дій Росії по окупації Криму. Що стосується технології визволення цієї території, так, вона більш складна, але вона також буде реалізована", - сказав Турчинов.

Секретар РНБО додав, що деокупація Криму і Донбасу "це різні технологічні завдання – за масштабом і за технологією їхньої реалізації".

Читайте також: Турчинов пояснив, хто виграє і програє від ухвалення закону про Донбас

Нагадаємо, 5 жовтня президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу було подано до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність виконання безпекових положень Мінських домовленостей. Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-