Міжнародні організації мають проявити рішучість щодо Росії - Чубаров

Міжнародні організації мають проявити рішучість щодо Росії - Чубаров

Укрінформ
ООН, Організація Ісламської Співпраці, Європейський Союз, Рада Європи, ОБСЄ повинні набратися волі і проявити свою рішучість щодо Росії як держави, яка розв'язала війну проти України і відкрито загрожує насильством іншим своїм сусідам.

Про це йдеться у зверненні голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, оприлюдненого на його сторінці у Facebook у неділю.

«ООН, Організація Ісламської Співпраці, Європейський Союз, Рада Європи, ОБСЄ повинні набратися волі і проявити свою рішучість щодо Росії як держави, яка розв'язала війну проти України і відкрито загрожує насильством іншим своїм сусідам - суверенним державам», - написав Чубаров.

За словами голови Меджлісу, насильницькі викрадення і вбивства кримських татар в окупованому Криму, незаконні обшуки, арешти кримських татар, заборона діяльності Меджлісу кримськотатарського народу і судові переслідування його членів і активістів, масове заселення Криму російським населенням, що ввозяться з території материкової Росії, поспішне спорудження на всій території Криму релігійних символів однієї конфесії всупереч інтересам і правам віруючих інших конфесій, є гібридними формами придушення російським окупаційним режимом кримськотатарського народу - корінного народу Криму, який сповідує Іслам. 

На його думку, беззаперечна гарантія життя, свободи і прав кримських татар і українців, які стали на своїй землі заручниками російських окупаційних режимів, з'явиться лише після припинення російської агресії проти України, деокупації Криму і виведення російських військ з території Донбасу, відновлення територіальної цілісності і суверенітету України в рамках її міжнародно визнаних кордонів, включаючи АР Крим та м.Севастополь.

Читайте також: Чубаров прокоментував погром окупантами храму УПЦ КП у Сімферополі

«Військова агресія Росії проти України повинна бути зупинена, а політики і посадові особи, які її здійснювали, засуджені міжнародним судом», - наголосив Чубаров.

Як повідомляв Укрінформ, Чубаров розповсюдив заяву з вимогою до міжнародних оргвнізацій зупинити державний тероризм уряду М'янми проти своїх громадян, що ісповідують іслам, та воєнну агресію Росії проти України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-