Представник Президента спростувала фейк про закордонні паспорти кримчан

Представник Президента спростувала фейк про закордонні паспорти кримчан

1724
Ukrinform
Постійний Представник Президента України в Криму Наталія Попович вважає, що оприлюднена інформація в інтернеті про переслідування в Криму людей, які отримують українські біометричні закордонні паспорти, фейкова.

У коментарі кореспонденту Укрінформу вона зазначила, що неправдива інформація поширюється з метою налякати кримчан.

"Я про жодний з таких фактів залякування кримчан, які намагаються отримати український біометричний закордонний паспорт, не чула. Якби такі факти були, мені відразу б сигналізували. Я думаю, що це фейк, закинутий "доброзичливцями" з Криму або тими, хто приїхав звідти на материкову Україну", - сказала Попович.

Вона зазначила, що бачила пости у соцмережах на цю тему і не вірить в їх правдивість, оскільки офіційних фактів немає, навпаки, є факти, що люди благополучно отримують документи і забирають їх з міграційної служби.

"Все це робиться з метою налякати людей, тому вони спокійно можуть їхати і нічого не боятися", - повідомила Постійний представник Президента України в Криму.

"Я абсолютно впевнена в людях, які працюють у цих службах. Це дуже відповідальні і серйозні співробітники, і вони дуже цінують свою роботу", - резюмувала Попович.

Як повідомлялося, у соцмережах обговорюється інформація про те, що до жителів окупованого Криму, які виїжджають до Херсона з метою подачі заявки на отримання біометричного закордонного паспорта, оперативно навідуються працівники ФСБ, після чого кримчани відмовляються забирати свої українські документи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-