Меджліс вимагатиме у Москви виконати припис суду ООН - Чубаров

Меджліс вимагатиме у Москви виконати припис суду ООН - Чубаров

Укрінформ
Меджліс кримськотатарського народу має намір направити до влади РФ листи з вимогою виконати припис Міжнародного суду ООН у справі України проти Росії щодо скасування заборони Меджлісу.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час прес-конференції в Укрінформі.

"Буквально сьогодні-завтра ми спрямуємо деякі листи в продовження рішення Міжнародного суду ООН. Вони (листи - ред.) такого політичного характеру, але будуть вимагати відповіді від Російської Федерації як сторони Міжнародного суду", -  заявив Чубаров.

Він зазначив, що рішення Міжнародного суду ООН дуже важливе для Меджлісу, проте зауважив, що немає сумнівів, що у РФ будуть уникати виконання цього рішення, хоча і зобов'язані його виконати.

Як повідомлялося, 19 квітня Міжнародний суд ООН зобов'язав Росію зупинити дискримінацію кримських татар та українців у Криму. Зокрема, Суд розпорядився вжити термінових заходів, спрямованих на забезпечення прав кримських татар мати власні представницькі інституції, включно з Меджлісом.

Натомість "влада" анексованого Росією Криму заявила, що не має наміру переглядати рішення про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-