Мінінформ планує глибше дослідити думки українців щодо Криму

Мінінформ планує глибше дослідити думки українців щодо Криму

1114
Ukrinform
Міністерство інформаційної політики планує провести низку соціологічних досліджень щодо настроїв людей у питаннях Криму.

Про це заявила перший заступник міністра інформполітики Еміне Джапарова під час обговорення результатів всеукраїнського опитування "Кримське питання в Україні” у вівторок в Укрінформі.

“Це дослідження, розроблене в рамках підготовки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, є першим, поверховим, не остаточним і не останнім, репрезентує тільки ключові моменти, але по кожному з них можна ще проводити додаткові опитування й замірювати настрої. Ми плануємо ще 5-6 досліджень”, - сказала вона.

Джапарова підкреслила, що соціологічні дослідження допомагають вибудовувати політику щодо вирішення проблем Криму та його повернення до складу України, грунтуючись на об’єктивних даних, які відображають суспільні тенденції, а не просто емоції чи свої суб’єктивні враження.

У свою чергу директор дослідницької компанії InMind Олена Попова зауважила, що в березні на замовлення Міністерства інформполітики було проведено соцопитування на предмет виявлення загальних настроїв українців щодо Криму. Участь у дослідженні взяла тисяча респондентів з усієї України, за винятком незаконно анексованої території АРК й окупованих районів Донбасу, віком від 18 років. Згідно з результатами дослідження, 86% українців хочуть, аби Крим повернувся до складу України, й понад 60% вважають таке повернення можливим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-