"Верховний суд" окупованого Криму залишив Чийгоза під арештом - 22.12.2016 13:44 — Новини Укрінформ
"Верховний суд" окупованого Криму залишив Чийгоза під арештом

"Верховний суд" окупованого Криму залишив Чийгоза під арештом

1434
Ukrinform
"Верховний суд" Криму залишив без задоволення скаргу адвоката Миколи Полозова на рішення суду про продовження арешту заступнику голови Меджлісу Ахтему Чийгозу до 8 квітня наступного року.

Про це повідомляє Центр інформації з прав людини.

Сам Чийгоз про засідання дізнався тільки напередодні ввечері, але не став наполягати на перенесенні дати засідання.

Як заявив адвокат Олександр Лісовий, обставини з моменту арешту дуже змінилися – у суді було допитано близько 200 осіб, з яких тільки 3 чи 4 вказали, що бачили Чийгоза, але жоден з них не свідчив про протиправні дії з його боку.

Сам Чийгоз заявив, що він є політичним в'язнем, а його арешт продиктований виключно бажанням залякати кримськотатарський народ і не обгрунтований нормами Кримінально-процесуального кодексу.

"На моєму процесі доводиться, що судової системи в Росії не існує, а є тільки вказівки", – зазначив у своєму виступі Чийгоз.

Незважаючи на наведені докази, голова колегії Караваєв оголосив рішення, в якому залишив скаргу без задоволення, а отже, Чийгоз перебуватиме під вартою до 8 квітня 2017 року.

Як повідомлялося, заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз був арештований 29 січня 2016 року за звинуваченням у масових заворушеннях під час подій, що відбулися під стінами кримського парламенту 26 лютого 2014 року. Тоді сталося зіткнення між проросійськими активістами та учасниками мітингу за єдність України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>