Перші обвинувальні акти проти кримських суддів-зрадників вже у суді

Перші обвинувальні акти проти кримських суддів-зрадників вже у суді

1442
Ukrinform
Управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим ГПУ завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно п'яти колишніх суддів судів АР Крим - «зрадників у мантії», сторонам захисту надано доступ до матеріалів.

Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«27.10.2016 відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» обвинувальні акти стосовно 5 осіб направлено до Апеляційного суду м. Києва для визначення підсудності. Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої», - йдеться у повідомленні.

Слідчим відділом розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення суддями судів окупованих АР Крим та міста Севастополя злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України).

Зокрема, встановлено, що вказані судді всупереч вимогам законодавства України, порушуючи присягу судді, після анексії Російською Федерацією півострова Крим із березня 2014 року почали здійснювати «правосуддя» у так званих судах Республіки Крим та протиправно приймати судові рішення. У листопаді - грудні 2014 року вони відповідно до указів Президента країни-агресора «Про призначення суддів федеральних судів» перейшли на службу до цих незаконно створених судів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-