Росіяни проводять ротацію на островах Великий Вільховий, Білогрудий і Нестрига - Волошин

Росіяни проводять ротацію на островах Великий Вільховий, Білогрудий і Нестрига - Волошин

Ексклюзив
Укрінформ
Російські війська намагаються проводити ротацію особового складу на спостережних постах на островах Великий Вільховий, Білогрудий і Нестрига у південному регіоні та переміщувати плавзасоби, однак Сили оборони України регулярно знищують їхні човни.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин.

«Ворог проводить зараз ротацію своїх спостережних постів, які розташовані на островах Великий Вільховий, Білогрудий і Нестрига (Херсонщина – ред.), намагається змінити особовий склад тих, що там перебувають», - зазначив він.

За словами речника, російські військові також намагаються переміщувати свої плавзасоби в районі Залізного Порту, однак українські захисники знищують їх.

Читайте також: Росіяни перекидають на південь два угруповання морпіхів - Волошин

«За минулу добу знищено два човни. Перед тим, також майже щодня, ми знищували човни на цьому напрямку», - додав Волошин.

Як повідомляв Укрінформ, минулої доби, 12 березня, на Придніпровському напрямку загарбники не вели штурмових дій.

Фото надане Владиславом Волошиним

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-