У кожній з восьми коаліції «Рамштайну» визначені короткострокові й довгострокові потреби України

У кожній з восьми коаліції «Рамштайну» визначені короткострокові й довгострокові потреби України

Укрінформ
У кожній коаліції, яка працює в рамках «Рамштайну», визначено цілі, а також короткострокові й довгострокові потреби України.

Як передає Укрінформ, про це повідомив заступник міністра оборони Станіслав Гайдер.

«Міністром оборони було прийнято рішення спільно з партнерами про те, що «Рамштайн» має трансформуватися в коаліції спроможностей і має забезпечувати два компоненти: перше – це потреби на сьогодні, друге – довготривалі потреби. Відповідно, було створено коаліції спроможностей, їх сьогодні є 8. Також було визначено цілі кожної коаліції, які вони мають досягнути в довготривалій перспективі, так і в терміновій потребі», - зазначив Гайдер.

За його словами, кожна коаліція має свій менеджмент, а також є повний синхрон і комунікація між всіма коаліціями.

«З іншого боку, окрім коаліції спроможностей, було трансформовано процес міжнародної військової допомоги. Мається на увазі таке поняття, як «військова міжнародна допомога», де тепер ми бачимо первинний облік в польському місті Жешув щодо отримання військової допомоги, побудований ланцюжок від Вісбадена до складів в Україні. По суті, якщо сказати про інтероперабельність або про взаємодію з партнерами, або чи покращує це надання допомоги, я вам скажу так: це великий складний процес, але кожен етап опрацьовувався з партнерами для того, щоб зменшити час на отримання допомоги», - сказав Гайдер.

Читайте також: Країни «Рамштайну» вже виділили Україні $95 мільярдів військової підтримки - Остін

Він підтвердив, що оголошення про постачання Україні тієї чи іншої зброї вже передбачає побудовані логістичні шляхи, визначений час і терміни постачання.

Як повідомляв Укрінформ, 26 квітня міністр оборони Рустем Умєров заявив, що саме формат «Рамштайн» дав поштовх до створення восьми коаліцій: авіаційної, ППО, танкової, артилерійської, дронів, розмінування, ІТ-коаліції та коаліції морських спроможностей.

Фото: Austrian Wings Media Crew

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-