Україна та США підписали меморандуми щодо співпраці в оборонно-промисловому секторі

Україна та США підписали меморандуми щодо співпраці в оборонно-промисловому секторі

Фото
Укрінформ
Відбулося підписання меморандумів про співпрацю та розвиток спільних проєктів між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, Глобальним оборонно-промисловим альянсом, Оборонно-промисловою коаліцією Аризони та Аерокосмічною та оборонною асоціацією Юти.

Про це передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу ОП.

У будівлі Посольства України в США міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін і президент та головний виконавчий директор Оборонно-промислової коаліції Аризони та Глобального оборонно-промислового альянсу Лінді Сміт підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, Оборонно-промисловою коаліцією Аризони (Arizona Defense & Industry Coalition, AZDIC) та Глобальним оборонно-промисловим альянсом (Global Defense & Industry Alliance, GDIA).

"Документ закріплює співпрацю в напрямі реалізації проєктів у оборонно-промисловому секторі та відбудові. Передбачається, що GDIA забезпечуватиме встановлення зв’язків і розвиток співпраці української сторони з американськими оборонними компаніями, які зацікавлені у розміщенні своїх виробничих об’єктів на території нашої держави", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зеленський: Готуємося створити нову оборонну екосистему разом зі Сполученими Штатами

Крім того, Олександр Камишін і президент та головний виконавчий директор Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості штату Юта Арон Старкс підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України та Асоціацією аерокосмічної та оборонної промисловості штату Юта (Utah Aerospace and Defense Association).

Ця бізнес-асоціація об’єднує понад 2 тис. потужних всесвітньо відомих оборонних компаній, які створюють передові оборонні технології.

Раніше Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна і США працюватимуть разом для виробництва зброї та оборонних систем.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-