Мобілізований особовий склад РФ невдоволений діями командирів – ГУР

Мобілізований особовий склад РФ невдоволений діями командирів – ГУР

Укрінформ
Мобілізовані російські військовослужбовці у розмовах між собою висловлюють невдоволення рішеннями та діями їхнього командування.

Про це йдеться у розмові російського військового зі своїм сином, який теж був призваний на фронт в Україні, аудіозапис якої у Телеграмі виклала пресслужба Головного управління розвідки Міноборони, передає Укрінформ.

Військовий РФ сказав своєму сину, що у нього справи «могли бути кращі, а могли і бути і гірше», хоча, на його думку, гірше, ніж там, де знаходиться його син, все одно нікуди.

«Так, а пригнали кого, росіян? У командування? Ну, як м'ясо, я зрозумів, ставлення як до м’яса. Ну так, зараз вони вирішили закидати тілами все підряд. Ледь не вагнерівців зробили. У принципі, я розумів, що вони до лютого намагаються повністю (розбити – ред.) всю піхоту нашу. Наші ж», - сказав росіянин.

Читайте також: Кремль планує мобілізувати на війну в Україні сотні тисяч людей – ГУР

За його словами, раніше один із підрозділів був злагодженим, і тоді було зрозуміло, про що йде мова, а зараз цей підрозділ «розмолотили».

«Зараз взагалі незрозуміло, що незрозуміло як (відбувається – ред.). Коли було злагодження, хоча б було зрозуміло, про що ми шепочемо, і яка розмова іде. А зараз виходить, взагалі побігли незрозуміло куди. Ну, в принципі, те, чим вони і займалися. Розмолотити повністю у мотлох бойові підрозділи, які були хоча б трохи, але злагоджені», - стверджує військовослужбовець РФ.

Читайте також: Українська розвідка оцінила ймовірність нового «великого наступу РФ»

У ГУР запевнили, що за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата.

Нагадаємо: раніше у ГУР заявили, що російські командири безвідповідально ставляться до підлеглого мобілізованого складу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-