Уряд вніс зміни до постанови про норми харчування військових ЗСУ

Уряд вніс зміни до постанови про норми харчування військових ЗСУ

Укрінформ
Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови про норми харчування військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зокрема, за його словами, постановою «Про норми харчування військовослужбовців Збройних сил, інших військових формувань та Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації, поліцейських, осіб рядового та начальницького складу підрозділів Державної фіскальної служби, осіб рядового, начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту» урегульовано питання забезпечення військовослужбовців та поліцейських додатковим харчуванням, повсякденним набором сухих продуктів, добовим польовим набором продуктів під час виконання ними завдань за призначанням у районах ведення (воєнних) бойових дій, завдань територіальної оборони та відсічі збройної агресії проти України.

Читайте також: Уряд затвердив порядок використання коштів Агенцією оборонних закупівель

Також урегульовано питання забезпечення харчуванням військовослужбовців Національної гвардії України, які виконують водолазні спуски та роботи під водою, та забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України бутильованою водою при виконанні ними завдань поза межами місць постійної дислокації тощо.

Як повідомлялося, раніше Міністерство оборони запросило представників ритейлу долучитися до обговорення питань організації харчування військовослужбовців Збройних сил.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-