Українців застерегли від використання російських чат-ботів для пошуку полонених

Українців застерегли від використання російських чат-ботів для пошуку полонених

Укрінформ
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими застерігають від використання різних російських чат-ботів для пошуку українців у полоні.

Як передає Укрінформ, про це Коордштаб повідомляє у Телеграмі.

У Коордштабі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького. 

На запитання відповіли представники Коордштабу та Збройних сил України

Сторони обговорили надання медичної допомоги пораненим у полоні. Україна намагається забрати з полону всіх поранених і важкохворих, йдеться у повідомленні. 

"Координаційний штаб не завжди може повідомити рідним місця утримання полонених, навіть якщо володіє певною інформацією. Вона потребує ретельної перевірки. Адже ворог намагається ввести в оману наших людей перед обміном. Наприклад, під час переклички навмисне називати прізвища людей, яких немає в цьому місці утримання. Захисники в різних камерах не можуть цього перевірити", - зазначили у штабі.

Читайте також: Поранені, хворі та жінки: у Координаційному штабі назвали пріоритети звільнення полонених

Представник штабу застеріг родичів щодо використання різних російських чат-ботів для пошуку наших людей у полоні.

"Не забувайте, що ви спілкуватиметеся з особами, які обов’язково намагатимуться використати ваш біль. Можуть шантажувати. Крім того, вони можуть використовувати листування для психологічного тиску. Показувати повідомлення полоненому і казати: "Бачиш, ми листуємося з твоєю дружиною, а Україна не хоче тебе забирати". Усе це маніпуляції. Ми готові забрати всіх", - наголосив представник Коордштабу.

Як передає Укрінформ, у Коордштабі заявляють, що росія не дає конструктивних відповідей стосовно полонених українських військовослужбовців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-