Наєв перевірив злагодженість підрозділів Сил оборони на Волинському напрямку

Наєв перевірив злагодженість підрозділів Сил оборони на Волинському напрямку

Відео
Укрінформ
Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв заявляє, що командири підрозділів Сил оборони мають бути чітко обізнаними в обстановці та приймати адекватні рішення.

Як передає Укрінформ, про це ідеться на сторінці у Фейсбуці командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Наєв перевірив готовність підрозділів, які боронять Волинський напрямок, щодо охорони та оборони важливого державного об’єкта критичної інфраструктури.

Метою навчань є відпрацювання координації та ефективної взаємодії між підрозділами ЗСУ, Національної гвардії, Служби безпеки, Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За словами генерал-лейтенанта, відповідні підрозділи Сил оборони діяли злагоджено та показали високий рівень навченості й взаємодії.

"Зокрема підрозділи СБУ здійснювали оперативне забезпечення та керували контрдиверсійними заходами. Підрозділи Національної поліції проводили ізоляційні заходи та боролися з диверсійно-розвідувальними групами. Підрозділи Національної гвардії України виконували завдання щодо недопущення прориву блокпоста диверсійно-розвідувальною групою противника. Своєю чергою підрозділи Збройних сил України займалися обороною ділянки місцевості, виявленням диверсійно-розвідувальних груп у лісистій місцевості", – підкреслив командувач.

Як зазначив Наєв, уже зараз намічені практичні кроки з покращення навченості особового складу. Відповідно, заходи будуть продовжуватися і надалі задля того, щоби довести дії особового складу до автоматизму.

"Командири мають бути чітко обізнаними в обстановці та приймати адекватні рішення. Це дуже слушно і дуже корисно для спільних дій всіх підрозділів, які входять до складу Сектору безпеки та оборони", – наголосив командувач.

Читайте також: Сили оборони біля кордону з білоруссю відпрацювали затримання ворожої ДРГ

Як повідомляв Укрінформ, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов повідомив 12 січня, що під виглядом спільних навчань збройні сили рф найближчим часом розгорнуть на території білорусі російське угрупованн військ, яке може бути використано для агресивних дій щодо України. Крім того, росія нарощує авіаційне угруповання в білорусі.

У свою чергу Наєв заявив, що білорусь наразі не становить безпосередньої загрози для України, водночас Сили оборони поступово збільшують свої оборонні спроможності на кордоні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-