Сергій Наєв

14 січня 2020

22 листопада 2019

Делегація ЗСУ відвідала спецштаб НАТО із планування військових операцій

Представники Генштабу ЗСУ та Стратегічного командування НАТО з операцій опрацювали завдання та відповідальність штабів стратегічного та оперативного рівня під час планування та в ході проведення операцій.

17 жовтня 2019

18 травня 2019

60% мешканців окупованого Донбасу вважають себе громадянами України - Наєв

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей панують переважно проукраїнські настрої, які не афішуються через загрозу репресій з боку окупаційної "влади". Згідно з опитуванням, 60% респондентів вважають себе громадянами України.

12 травня 2019

04 травня 2019

Військові передали ліки мирним жителям Верхньоторецька

У рамках стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача ООС "Допомога Схід" амбулаторія прифронтового Верхньоторецька на Донеччині отримала чергову партію необхідних лікарських засобів та препаратів на суму близько 40 тисяч гривень.

02 травня 2019

Наєв розповів, скільки територій повернули під контроль України за рік

Від початку ООС під контроль України повернули три населених пункти, відновлено 1000 га територій, які вже використовуються в господарських цілях, вилучено сотні одиниць зброї, передано гуманітарну допомогу в медзаклади Донецької та Луганської областей на майже 6 млн грн.

26 квітня 2019

15 квітня 2019

Україна провела навчання з ПВО - через маневри авіації РФ біля українського кордону

У зв'язку з проведенням РФ військових навчань поблизу українсько-російського кордону, за наказом Командувача об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва, відбулись навчання, в яких узяли участь літаки винищувальної авіації, а також підрозділи зенітних ракетних військ.

09 квітня 2019

24 березня 2019

Пункт пропуску у Золотому відкрили тільки з українського боку – Наєв

Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв, представники Луганської обласної державної адміністрації та місцевої цивільно-військової адміністрації відкрили контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду "Золоте".

20 березня 2019

Мобільні шпиталі у зоні ООС отримали гуманітарну допомогу на півмільйона

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв у рамках гуманітарної ініціативи "Допомога Схід" передав до чотирьох військових мобільних госпіталів у районі проведення Операції об'єднаних сил гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень.

16 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-