Президент: росіяни – ненажерливі терористи, вони не хочуть зупиняти цю війну

Президент: росіяни – ненажерливі терористи, вони не хочуть зупиняти цю війну

Укрінформ
російська федерація не хоче завершувати війну проти України, тому посередників для переговорів про мир неможливо знайти.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час звернення до університетської спільноти Чилі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Він розповів, що Україна роками прагнула перемовин, знаючи, що в будь-який момент може розпочатися повномасштабне вторгнення, але росія обрала шлях знищення держави та українців.

На його думку, росіяни гірші за терористів. "Коли терористи щось захоплюють, вони хочуть щось отримати й відійти назад. А ці – ні. Вони – ненажерливі терористи. Вони захоплювали людей, дітей, катували, а після цього давали ультиматум, що ще потрібно нам виконати, після чого вони не підуть назад. Вони не збираються нікуди йти. Це говорить про те, що росія не хоче зупиняти цю війну", – пояснив Президент України.

Читайте також: росія має відійти з території ЗАЕС без жодних умов і якнайшвидше - Зеленський

Зеленський акцентував на тому, що російська федерація прийшла на українську землю, щоб просто все знищити.

"Вони прийшли на нашу землю, розпочали цю війну, щоб просто нас знищити. Їм ніякі посередники не підійдуть, бо їх цікавить тільки одне: повне панування в країні, повне знищення українців, щоб не було людей, які хочуть бути незалежними", – підкреслив він.

Читайте також: росія має припинити агресію проти України і відповісти за неї в суді – ексгенсек ООН

У цьому контексті Зеленський додав, що росіяни не бачать у майбутньому Україну членом Європейського Союзу, не бачать державу демократичною та незалежною.

"У їх розумінні ми – колонія. Тому мати чи шукати посередника між країною, яка захищає свою землю, і країною, яка вирішила її повністю зруйнувати, незважаючи на те, чи дорослі це люди, чи діти. Ви розумієте, що вони робили і роблять? Вони ґвалтували дітей і змушували батьків на це дивитися. Цих прикладів і свідчень дуже багато. Які є посередники між людьми і звіром? Ви не знайдете посередників, бо росія не хоче закінчувати цю війну", – наголосив глава Української держави.

З 24 лютого в Україні триває повномасштабна російська збройна агресія.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-