білорусь проведе навчання з мобілізації на кордоні з Україною

білорусь проведе навчання з мобілізації на кордоні з Україною

Укрінформ
міністерство оборони білорусі розпочало сьогодні десятиденні мобілізаційні навчання з військовими комісаріатами гомельської області, яка межує з Україною.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ТГ-канал військового відомства білорусі

«У період з 22 червня по 1 липня 2022 року відповідно до Плану підготовки збройних сил у 2021/2022 навчальному році під керівництвом начальника головного організаційно-мобілізаційного управління – заступника начальника генерального штабу проводиться мобілізаційне навчання з військовими комісаріатами гомельської області», - говорить у повідомленні.

Мета навчань полягає у перевірці готовності військових комісаріатів виконувати завдання щодо мобілізації військовозобов'язаних. У ході навчань військкомати повідомлятимуть військовозобов'язаних про мобілізацію та викликатимуть їх на пункти відправлення до військових частин. За час перебування на військових зборах із військовослужбовцями проведуть заняття.

Міноборони білорусі відзначило, що подібні навчання проводяться щорічно, минулого разу вони проходили в могильовській області. На відміну від минулих навчань, цього разу мобілізованих не відправлятимуть у військові частини, а після формування команд усі військовозобов'язані будуть відправлені додому.

Читайте також: білоруські війська розміщують біля кордону з Україною дерев’яні муляжі танків - Мотузяник

Також повідомляється, що для створення обстановки, наближеної до реальної, в навчаннях заплановано участь підрозділів спеціальних операцій.

У середині червня у білорусі проходили командно-штабні навчання з підготовки підрозділів тилового забезпечення до виконання завдань в умовах «обстановки, що динамічно змінюється».

Раніше у збройних силах білорусі розпочалася раптова перевірка сил реагування, метою якої було оцінити готовність особового складу до реагування на раптові кризові ситуації. Як повідомило міноборони, на початку червня йшов третій етап цієї перевірки.

Гомельська область білорусі межує з чотирма областями України: Чернігівською, Київською, Житомирською, а також Рівненською (невелика ділянка кордону).

Фото: Nexta

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-