Під час бойових дій військовим платять 3 тисячі на добу – Міноборони

Під час бойових дій військовим платять 3 тисячі на добу – Міноборони

Укрінформ
Військовослужбовцю, який бере безпосередню участь у бойових діях, за добу держава виплачує 3 тисячі гривень. Небойовий день оплачується у розмірі 1 тис. грн.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр на пресконференції у Медіацентрі Україна-Укрінформ.

«З початку війни, з 24 лютого, було збільшено грошове забезпечення для всіх військовослужбовців на 30 тис. грн на місяць у випадку, якщо немає боїв. І з розрахунку 100 тисяч за місяць військовослужбовцю, який безпосередньо бере участь у боях. Якщо поділити на дні, тут іде розрахунок, що небойовий день, але під час війни, для військовослужбовців – це тисяча гривень. Якщо ми говоримо про день, коли йдуть бої, то це 3 тисячі гривень на день», - поінформувала Маляр.

Вона пояснила, що дані про кількість бойових днів конкретного військовослужбовця отримуються від підрозділів ЗСУ. Міністерство оборони перераховує ці гроші на війська і вони безпосередньо розраховуються з військовослужбовцями.

«Станом на 10 травня міністерство перерахувало 34,5 млрд грн, і це грошове забезпечення і доплати з розрахунку 30 тисяч грн на місяць. Далі ми плануємо вже до 20 травня сплатити ще 34 млрд грн на війська, і це вже будуть виплати бойові й інші виплати», - повідомила заступниця міністра.

Маляр також наголосила, що непорозуміння щодо оплати військовослужбовцям, які фіксувались у перший місяць війни, були ретельно вивчені та вирішені. Їх причиною були неналежне оформлення документів або проблеми з підрахунком та доказами.

Читайте також: Маляр: Нова мета вільного світу - не зупинити, а перемогти кремль

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України - повномасштабне вторгнення. російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення. Сили оборони України чинять спротив ворогу та завдають йому великих втрат.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-