В Україні вже ліквідували мінімум 10 російських генералів - ексдиректор ЦРУ

В Україні вже ліквідували мінімум 10 російських генералів - ексдиректор ЦРУ

Укрінформ
В Україні вбито вже щонайменше десяток російських генералів, кількість ліквідованих командирів батальйонів і бригад в рази більша, а тому українці завдали потужного удару по системі управління російських сил.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив колишній директор ЦРУ, екскомандувач Центрального командування США та силами США і НАТО в Іраку й Афганістані генерал Девід Петреус.

"Наразі вбито щонайменше десять чи одинадцять російських генералів. Це приголомшлива цифра, особливо якщо врахувати, що вся армія США втратила одного генерала протягом десятиліть бойових дій у Іраку й Афганістані. А отже, це потужний удар по системі управління російських сил. І ви можете собі уявити, що чисельність (ліквідованих – ред.) командирів батальйонів і бригад у рази перевищує чисельність загиблих генералів", - заявив Петреус.

Читайте також: Зв’язок у російських військових в Україні незахищений, їх можуть слухати й аматори – ексглава ЦРУ

Американський генерал, зокрема, вказав на те, що українці глушать незахищений радіозв’язок російських військових, і це також призводить до того, що російські старші командири особисто прибувають на передову, де й зустрічають смерть.

"В такій ситуації відсутність зв’язку між командним складом та нижчою ланкою вимагає, щоб генерали, командири бригад, полків і батальйонів особисто з’являлися на передовій, виходили зі своїх машин, і в цей час вправні українські снайпери просто прибирають їх", - зазначив ексглава ЦРУ.

Більш детально читайте в інтерв’ю Девіда Петреуса на сайті Укрінформу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-