Дії російських військ вважають геноцидом майже 90% українців

Дії російських військ вважають геноцидом майже 90% українців

Опитування
Укрінформ
89% громадян України підтримують визнання дій російських військ в Україні геноцидом українського народу.

Про це свідчать результати Десятого загальнонаціонального опитування: "Ідеологічні маркери війни (27 квітня 2022)", проведеного соціологічною групою "Рейтинг", передає Укрінформ.

За даними опитування, абсолютна більшість респондентів - 89% - підтримують визнання дій російських військ в Україні геноцидом українського народу. 76% опитаних висловилися за заборону використання символів Z та V, що використовуються на російській військовій техніці, 74% – за заборону «георгіївської» стрічки в Україні. Причому за 5 останніх років підтримка останньої ініціативи зросла з 45 до 74%. зауважують соціологи.

За їхніми даними, диктатура (41%) та фашизм (37%) – основні характеристики, якими описують українці сучасний політичний режим в росії. Ще 10% характеризують російський режим як нацизм.

Читайте також: Бійці «Азова» закликають світ визнати війну рф проти України геноцидом

Опитування проведене 27 квітня 2022 року серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-