Україна та Червоний Хрест запустять нову програму виплат для переселенців

Україна та Червоний Хрест запустять нову програму виплат для переселенців

Укрінформ
Кабінет Міністрів та місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста запустять нову програму виплат для вимушених переселенців, сума становитиме 2500 грн на особу. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі.

"Уряд за участю Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні й Товариства Червоного Хреста України запустить нову програму виплат для вимушених переселенців", - написав Шмигаль.

Він додав, що уряд уже ухвалив відповідне рішення на засіданні.

Читайте також: В Україні затвердили список територій, переселенці з яких можуть отримати допомогу

"Фінансова допомога в межах програми становитиме 2500 грн на особу. Виплати здійснюватимуться на основі наявних відомостей інформаційної бази внутрішньо переміщених осіб. Тобто, для отримання виплат не потрібно буде подавати жодних заяв", - додав Шмигаль.

Глава уряду розраховує, що виплати отримають майже 1 млн осіб. Перевага надаватиметься ВПО з окупованих територій та зон бойових дій.

Читайте також: В Україні запустили гарячу лінію щодо виплат переселенцям та допомоги безробітним

Шмигаль нагадав, що наразі в Україні продовжують працювати й інші програми для вимушених переселенців: по 2 000 грн від уряду кожному дорослому та по 3 000 грн на дитину. Також дві спільні з ООН й одна спільна з UNICEF програми з виплати 2 200 грн переміщеним особам, що належать до вразливих категорій.

Як повідомляв Укрінформ, за підрахунками Міжнародної організації міграції, внутрішньо переміщеними особами в Україні, станом на кінець березня ц.р., є понад 6,5 млн осіб.

Читайте також: Громадам із найбільшою кількістю переселенців нададуть комп’ютери для додаткових робочих місць

З 24 лютого в Україні триває російська збройна агресія. Ворог обстрілює та знищує об'єкти інфраструктури, житлові райони українських міст і сіл, вбиває населення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-