
У Бундестазі закликали МКЧХ активніше розслідувати долю зниклих українців
Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) має активніше розслідувати долю тисяч громадян України, які зникли безвісти під час повномасштабного вторгнення РФ.
23 липня 2023
Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) має активніше розслідувати долю тисяч громадян України, які зникли безвісти під час повномасштабного вторгнення РФ.
27 червня 2023
Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) демонструє безпорадність і пасивність у питанні українських військовополонених в Росії та повинен діяти більш проактивно.
26 червня 2023
Міжнародний комітет Червоного Хреста не має доступу до всіх місць утримання українських полонених у Російській Федерації.
25 червня 2023
Минулого місяця Міжнародному комітету Червоного Хреста вдалося підтвердити перебування у полоні сотень зниклих безвісти українців.
14 червня 2023
Представники МКЧХ за нагоди намагаються передати медикаменти і речі українським військовополоненим, які утримуються Російською Федерацією і можуть повідомити рідних про відвідування і контакт.
09 червня 2023
Відсутність деяких міжнародних організацій у зоні лиха, в тому числі Міжнародного Червоного Хреста, та відсутність їхньої допомоги є самознищенням для них.
08 червня 2023
Уряд України працює над тим, щоб допомогти ООН і Червоному Хресту скоріше розгорнути місії у постраждалих від підриву Каховської ГЕС регіонах.
19 травня 2023
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відзначають збільшення кількості підтверджень Росією полону українських військовослужбовців через Міжнародний комітет Червоного Хреста.
06 травня 2023
Заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба обговорив з новим очільником делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Юргом Егліном питання посилення співпраці.
01 травня 2023
Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста не мають можливості фіксувати стан здоров’я військовополонених.
13 березня 2023
Серед мінімальних речей, які може робити Міжнародний Комітет Червоного Хреста, є вимога від росії підтвердження утримання українських військовослужбовців.
10 березня 2023
Міжнародний комітет Червоного Хреста передав Кременчуку потужні генератори, завдяки яким у місті у разі блекауту не відключатимуть централізоване опалення.
07 березня 2023
У Слов’янську на фільтрувальній станції запустили установку для знезараження води гіпохлоритом натрію, яку місто отримало від Міжнародного комітету Червоного Хреста.
20 січня 2023
Євросоюз висловив занепокоєння жорстоким поводженням російських військових з українськими полоненими та закликав москву негайно надати доступ до них Міжнародному комітету Червоного Хреста.
10 грудня 2022
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив новому президенту Міжнародного комітету Червоного Хреста Мір’яні Сполярич-Еґґер про важливість візиту в Оленівку Донецької області, де загинули понад 50 захисників України.
Україна очікує переформатування Міжнародного комітету Червоного Хреста, який продемонстрував свою неефективність в контексті війни в Україні, та не виключає можливість створення альтернативної організації.
28 жовтня 2022
Міжнародний комітет Червоного Хреста має публічно виходити та заявляти про те, що росія не дає їм виконувати їхній мандат.
17 жовтня 2022
Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста не приїхали на лінію розмежування, де на них чекала делегація України.
15 жовтня 2022
Нова президентка Міжнародного комітету Червоного Хреста Мір'яна Еггер заявляє про пріоритетність отримання доступу співробітників МКЧХ до українських військовополонених, зокрема в Оленівці.
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс має намір найближчим часом обговорити з представниками Червоного Хреста питання доступу до українських військовополонених.
13 жовтня 2022
Міжнародний комітет Червоного Хреста повинен докласти зусиль, аби потрапити до концтабору в Оленівці, де росіяни утримують українських полонених.
19 вересня 2022
Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» зустрілась у Вашингтоні з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста
01 вересня 2022
Міжнародний комітет Червоного Хреста досі не отримав доступу до місця загибелі українських військовополонених у колонії окупованої Оленівки, але прагне туди потрапити.
31 серпня 2022
Віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук та гендиректор Міжнародного комітету Червоного Хреста Роберт Мардіні обговорили можливість відкриття гуманітарних коридорів з тимчасово окупованих районів та низку інших питань.
15 серпня 2022
Співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста двічі відвідували колонію в Оленівці Донецької області, де росіяни утримують українських полонених, однак не мали змоги поспілкуватися з ними віч-на-віч.
09 серпня 2022
Асоціація родин захисників Азовсталі закликає владу України та міжнародні організації, зокрема МКЧХ та ООН завадити фейковому трибуналу над бійцями полку «Азов»
04 серпня 2022
Міжнародний комітет Червоного Хреста не гарантував безпеку українських захисників Азовсталі, які опинилися в російському полоні.
12 червня 2022
Всеукраїнська громадська організація "Союз Українок" звертається до Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо виконання його місії в Херсоні й тимчасово захопленій частині області.
23 травня 2022
Інформація про кількість і персональні дані виведених з «Азовсталі» українських військовослужбовців, яку має чи матиме у своєму розпорядженні Міжнародний Комітет Червоного Хреста, залишиться конфіденційною та публічно не оприлюднюватиметься.
26 квітня 2022
Кабінет Міністрів та місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста запустять нову програму виплат для вимушених переселенців, сума становитиме 2500 грн на особу.