Резніков – військовим: Те, що ви знали вісім років, тепер побачив весь світ

Резніков – військовим: Те, що ви знали вісім років, тепер побачив весь світ

Звернення
Укрінформ
Невизначеність щодо агресивної політики Російської Федерації зникла і весь світ побачив, хто вчиняв злочини на окупованих територіях України та хто намагається відродити Радянський Союз.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у зверненні міністра оборони України Олексія Резнікова до військових.

«Морок невизначеності впав. Те, що ви знали вісім років, тепер побачив весь світ. Завдяки вашій мужності, самовідданості і професіоналізму було зламано плани ворога, який усі ці роки вів підлу війну, ховаючись за жінками і дітьми. Обстрілював школи і житлові будинки. Викрадав і катував. Брехав і залякував. Грабував і нищив нашу землю. Вчора він показав своє справжнє обличчя. Обличчя злочинця, який хоче тримати у заручниках вільний світ. Який усвідомлює свій злочин і намагається пов’язати усіх навколо себе круговою порукою. Бо боїться. Адже за злочином неодмінно прийде покарання», - заявив міністр, додавши, що Європа усвідомила справжню ціну уникання чесних відповідей.

За словами Резнікова, Кремль зробив черговий крок до відродження Радянського Союзу «з новим Варшавським пактом і новою Берлінською стіною». Єдине, що відділяє від цього – Україна і українська армія, підкреслив міністр.

«Наш вибір дуже простий – боронити свою країну, свій дім, своїх рідних. Для нас нічого не змінилося. Тепер ми побачимо поряд справжніх друзів, яких стане більше. Тепер не зможуть сховатися ті «друзі», які не один рік вмовляли нас капітулювати. Попереду важкі випробування. Будуть втрати. Доведеться пройти через біль, здолати страх і зневіру. Але нас неодмінно чекає перемога. Бо ми на своїй землі і за нами правда», - наголосив Резніков.

Міністр оборони підкреслив, що українську армію підтримує народ, а віра людей – це ознака, що ми усе робимо правильно.

За інформацією Резнікова, наразі усі зусилля військово-політичного керівництва держави і командування Збройних сил України спрямовані на зміцнення оборони, зокрема, на максимальне залучення допомоги партнерів, частину з якої вже отримано.

Читайте також: Резніков - про рішення Кремля щодо ОРДЛО: Нова Берлінська стіна?

Він також запевнив, керівництво країни зберігатиме спокій та не допустить хаотичних рішень.

«Багато хто на емоціях підштовхуватиме до хаотичних рішень. Ми цього не допустимо. Наша сила – у єдності і впевненості. З холодною головою. Зберігаймо спокій. Тримаймо стрій. Заради пам’яті побратимів. Заради тих, кого любимо. Слава Збройним силам України», - закликав Резніков.

Читайте також: Резніков переконаний, що існує маневр для уникнення масштабної війни

Як повідомлялося, 21 лютого президент Росії підписав укази про визнання двох самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Укладені угоди між цими квазіреспубліками і Росією передбачають надання їм військової допомоги.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-