Концентрація російських військ у Білорусі є недостатньою для наступу – Резніков

Концентрація російських військ у Білорусі є недостатньою для наступу – Резніков

Укрінформ
Концентрація військ Російської Федерації на навчаннях у Білорусі є недостатньою для наступу на Україну.

Про це сказав міністр оборони Олексій Резніков під час брифінгу в Прип‘яті, де пройшли спільні тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наступ з білоруської сторони має найменший рівень ризику. Ми уважно слідкуємо за навчаннями, які почалися на території Республіки Білорусь, вивчаємо і через дані розвідки, і з відкритих джерел...Тому я впевнено вам кажу - станом на сьогодні, концентрація російських військ для навчань в Білорусі є такою, що їх недостатньо для проведення якоїсь наступальної операції», - сказав Резніков.

Він додав, що Україна на пряму контактує зі стратегічними партнерами (США, Велика Британія, інші країни НАТО) і фактаж щодо російських військ у Білорусі збігається повністю.

Читайте також: США попередили Білорусь про наслідки за сприяння агресії проти України

Як повідомляв Укрінформ, військовослужбовці з Росії та Білорусі, задіяні у перевірці сил реагування Союзної держави, розпочали бойове злагодження на полігонах Доманівський, Гозький, Обуз-Лєсновський, Брестський, Осиповицький. Перевірка сил реагування Союзної держави відбувається у два етапи.

На першому етапі «навчань», який проходитиме до 9 лютого, на території Білорусі буде створено угруповання військ. Також планується організація охорони та оборони важливих державних, військових об'єктів і повітряного простору.

Другий етап пройде з 10 до 20 лютого. У його рамках планується відпрацювати відсіч зовнішнього нападу, протидію тероризму і захист інтересів Союзної держави. Під час навчань будуть виконуватися заходи щодо посилення охорони державного кордону для припинення проникнення озброєних груп бойовиків, щодо перекриття каналів доставки зброї та боєприпасів, а також пошуку, блокування, знищення незаконних збройних формувань та диверсійно-розвідувальних груп противника.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-