На кордонах України суттєвого збільшення російських військ не відбувається - Данілов

На кордонах України суттєвого збільшення російських військ не відбувається - Данілов

Укрінформ
На кордонах України кількість російських військ за останній час не змінилась.

Про це повідомив на брифінгу за підсумками засідання РНБО секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогоднішній день ми бачимо 109 тисяч військового компоненту, 10-11 тисяч так званого супроводу. Я ще раз наголошую: якщо для наших партнерів – це велике питання по збільшенню, для нас це не є новиною. Це стала ситуація. Збільшення на 2-3 тисячі - вона не є для нас критичною. Ми все це відслідковуємо», - сказав Данілов.

Читайте також: Ситуація в Україні повністю контрольована, країну віддавати не збираємось – Данілов

Він зауважив, що є зрозумілими і військові навчання, які пройдуть на території Білорусі у лютому. «Ми чітко розуміємо, як там буде, що це буде», - сказав він.

Данілов зауважив, що наразі чиниться тиск не тільки на Україну. «Це тиск на США, там де вони (РФ- ред) вийшли з ультиматумом. Це тиск на ЄС, на міцність, на здатність взагалі відстоювати демократію», - додав секретар РНБО.

Як повідомляв Укрінформ, cьогодні під головуванням Президента України відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони. Серед питань, що розглядалися, - заходи із забезпечення національної безпеки від внутрішніх та зовнішніх загроз, поточний стан справ в економіці, енергетиці, протидія пандемії коронавірусної хвороби тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-