Українські морпіхи прибули до Грузії для участі в навчаннях Agile Spirit

Українські морпіхи прибули до Грузії для участі в навчаннях Agile Spirit

Фото
Укрінформ
Військово-Морські сили Збройних сил України візьмуть участь у багатонаціональних військових навчаннях Agile Spirit 2021, які відбудуться з 26 липня по 8 серпня.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба командування ВМС ЗСУ.

«У багатонаціональних навчаннях Agile Spirit 2021, які триватимуть з 26 липня по 8 серпня, візьмуть участь військовослужбовці з 18 країн-членів НАТО і партнерів Північноатлантичного альянсу, серед яких Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна, Іспанія, Молдова, Канада і Франція», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що метою навчань вже традиційно є відпрацювання дій в складі багатонаціонального батальйону щодо проведення операції з безпеки в кризовому регіоні, підвищення рівня взаємосумісності зі збройними силами Грузії, США та регіональними партнерами, зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні.

Читайте також: Українські військові взяли участь у багатонаціональних навчаннях в Чорному морі

Цього року "Agile Spirit" будуть проходити одночасно на двох локаціях: в Сенакі (на заході Грузії) та на полігоні Орфоло в Ахалцихе (на півдні Грузії). Україну в навчаннях представлятиме зведений підрозділ морської піхоти Військово-Морських сил ЗСУ.

Наразі морські піхотинці на середньому десантному кораблі “Юрій Олефіренко” у супроводі патрульного катера “Слов’янськ” прибули до морського порту міста Поті, Грузія. Попереду на них чекає переміщення у райони проведення навчань та безпосередньо підготовка і участь у них. Важливо зазначити, що військові навчання проходитимуть із використанням зразків озброєння Альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-