Окупанти в ОРДЛО «заробляють» до $7 мільйонів на переведенні грошей у готівку – правозахисник

Окупанти в ОРДЛО «заробляють» до $7 мільйонів на переведенні грошей у готівку – правозахисник

Укрінформ
Переведення в готівку фінансових коштів - один із найприбутковіших видів діяльності в ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей). Місячний дохід становить до 7 млн дол.

Як передає Укрінформ, про це у програмі "На самом деле: Донбасс" телеканалу "Дом" повідомив правозахисник, засновник громадської організації "Східна правозахисна група" Павло Лисянський.

"Дохід від переведення в готівку коштів, за нашими підрахунками, становить від 5 до 7 млн дол. на місяць. І це все контролюють окупаційні адміністрації", - сказав Лисянський.

Послугами центрів з переведення в готівку коштів в ОРДЛО, зокрема, користуються пенсіонери, які отримують на банківські карти українську пенсію, зазначив правозахисник, додавши, що у зв'язку з обмеженням окупаційною владою перетину лінії зіткнення у людей немає іншої можливості зняти гроші з карток.

За словами Лисянського, розмір комісії за пере

Читайте також: Окупанти за добу дев'ять разів зірвали «тишу», загинув український воїн

ведення в готівку коштів в ОРДЛО може досягати 20%.

Правозахисник вважає, що окупаційні адміністрації, Російська Федерація повноцінно не відкривають контрольні пункти в'їзду-виїзду, зокрема, задля того, щоб продовжувати заробляти на таких центрах із переведення в готівку коштів.

"Їм вигідно, щоб люди не приїжджали на територію України. В цьому є ще економічна складова, тому що величезна кількість людей отримує пенсії на тимчасово окупованих територіях, вони користуються послугами місцевих "обнальщиків". Там діє ціла система цього переведення в готівку грошей", - зазначив Лисянський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-