Канада суттєво зменшить в Україні свій контингент у рамках UNIFIER

Канада суттєво зменшить в Україні свій контингент у рамках UNIFIER

Укрінформ
Через пандемію COVID-19 Канада у кілька разів зменшить свій військовий контингент, дислокований в Україні у рамках операції UNIFIER.

Про це заявив уряд Канади, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На тлі ситуації з пандемією COVID-19 як у країні, так і закордоном, а також згортання несуттєвої діяльності у рамках операцій збройних сил Канади, буде зменшено кількість особового складу, який відбуде на початку квітня до участі в операції UNIFIER”, - йдеться у поширеній заяві.

Зазначається, що під час планової ротації до Канади повернуться дві сотні військовослужбовців, однак їм на заміну в Україну прибуде усього близько 60.

При цьому в уряді наголосили, що канадські військові в Україні “продовжать важливу для операції діяльність із нашими союзниками й партнерами, а також підтримуватимуть координацію та планування для майбутніх навчань”.

“Для убезпечення наших військових, які відбудуть в Україну, будуть вжиті усі можливі заходи, як це нині відбувається стосовно вже присутніх у країні канадських військовослужбовців”, - зазначається у заяві.

Читайте також: Канадська місія UNIFIER себе цілком виправдовує - МЗС

Зараз уся навчальна діяльність канадських сил в Україні припинена у зв'язку з поширенням COVID-19.

Як відомо, у рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців із 2015 року проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. За цей час через канадське навчання пройшли більше 17 тис. українських воїнів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-