ОБСЄ зафіксувала у неділю майже тисячу вибухів на Донбасі

ОБСЄ зафіксувала у неділю майже тисячу вибухів на Донбасі

Укрінформ
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зафіксувала у неділю близько 400 вибухів у Донецькій області, та 550 вибухів – на Луганщині.

Про це повідомляється в опублікованому у понеділок звіті СММ ОБСЄ в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформ. 

"Із вечора 22 до вечора 23 лютого Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши також більше вибухів (близько 400), якщо порівнювати з попередньою добою", - йдеться у звіті щодо ситуації на Донеччині.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала майже 200 вибухів на Донеччині та вдвічі менше на Луганщині

Більшість порушень режиму припинення вогню, зокрема більшу частину вибухів, зафіксовано в районах на північний захід від н.п. Дебальцеве (непідконтрольний урядові, 58 км на північний схід від Донецька) та на південний схід від Світлодарська. 

Із вечора 22 до вечора 23 лютого в Луганській області Місія "констатувала подальше збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши також більше вибухів (близько 550), якщо порівнювати з попередньою добою". 

Читайте також: Безпеку України забезпечать лише сильна армія та членство в НАТО — Огризко

Більшість порушень режиму припинення вогню, зокрема більшу частину вибухів, знову зафіксовано в районах на захід і північ від Голубівського, а також на південний схід від Оріхового, у тому числі приблизно 195 вибухів від мінометного вогню. Саме в цих районах СММ зафіксувала спалах порушень режиму припинення вогню 18 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-