Військово-морські сили треба повністю перебудувати — Загороднюк

Військово-морські сили треба повністю перебудувати — Загороднюк

Укрінформ
На розбудову ВМС України підуть роки, але саму реформу запустять дуже швидко. Наразі триває перегляд концепції, яким чином будуть розвиватися Військово-морські сили.

Про це заявив в інтерв'ю Радіо Свобода міністр оборони України Андрій Загороднюк.

"У нас взагалі питання розвитку ВМС – це питання дуже серйозного перегляду. Тому що, як відомо, вийшла з Криму дуже невелика частина, деякі з них звільнилися після цього. І нам треба повністю перебудовувати ВМС. Тобто це не питання тільки особового складу, це взагалі питання розбудови ВМС. Є нова концепція, яка була розроблена деякий час. Але, на жаль, мало з цієї концепції було реалізовано. Тобто ми маємо її зараз повністю запроваджувати. І взагалі це повний перегляд того, яким чином буде ВМС розвиватися", – зазначив Загороднюк.

За його словами, на перебудову ВМС підуть роки, однак саму реформу запустять досить швидко. Очільник Міноборони також назвав головні пріоритети реформування.

Читайте також: Загороднюк запевнив військових аташе у незмінності курсу в НАТО

"В першу чергу, це розвиток інфраструктури. Є таке питання, як розвиток бойової інфраструктури та унеможливлення заходу ворожих сил з моря. Це перше. І, звичайно, розвиток самих кораблів. Тобто нарощування спроможностей. І також це розвиток особового складу, тренування, зміна доктрини", - сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, 29 серпня Верховна Рада ІХ скликання призначила Андрія Загороднюка міністром оборони України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-