ВМС України

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 квітня 2024


Росіяни посилили авіаційне патрулювання Чорного й Азовського морів - речник ВМС

Речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук заявив, що наразі в акваторіях Чорного та Азовського морів відсутні бойові одиниці противника, росіяни досі в пошуку рішень, як змінити цю ситуацію.

15 квітня 2024


Україна очікує отримати як мінімум п'ять протимінних кораблів від партнерів - ВМС

Екіпажі мінних шукачі "Чернігів" та "Черкаси", які національні ВМС отримали від Великої Британії, вже пройшли підготовку та несуть службу. Україна очікує ще на три кораблі, які готуються до передачі від Нідерландів та Бельгії.


Україна і Болгарія проводять у Софії Чорноморську безпекову конференцію

15 квітня у Софії проходить II Чорноморська безпекова конференція Міжнародної Кримської платформи, у ній беруть участь делегації від 42 держав і 8 міжнародних організацій. Головні питання – безпека цивільного судноплавства та дотримання вимог міжнародного законодавства.

13 квітня 2024

10 квітня 2024

09 квітня 2024

30 березня 2024


Командувач ВМС зустрівся з главою Нацзборів Франції - говорили про потреби українського флоту

Командувач Військово-морських сил Збройних сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа й голова Національних зборів Франції Яель Брон-Піве обговорили поточну безпекову ситуацію в Чорноморському регіоні та потреби ВМС для посилення бойових спроможностей.

29 березня 2024

25 березня 2024


Не два, а три кораблі: у ВМС кажуть про верифікацію пошкоджень судна ЧФ РФ «Іван Хурс»

Крім двох російських кораблів "Ямал" та "Азов", які уразили Сили оборони 23 березня, зараз верифікується інформація і щодо ураження російського середнього розвідувального корабля «Іван Хурс».

21 березня 2024

19 березня 2024

15 березня 2024

12 березня 2024

11 березня 2024


Корвети, які будуються в Туреччині, мають стати частиною флоту України - Гуменюк

Корвети, які будуються в Туреччині, у майбутньому мають стати частиною флоту України як морської держави, що має бути здатна забезпечити безпеку міжнародного судноплавства у своїх водах і захищатися від ворогів.

09 березня 2024


Ударами по Одесі Росія намагається заблокувати морський коридор, створений ВМС України - Кислиця

Обравши Одесу однією з головних цілей для авіаударів, росіяни намагаються зірвати функціонування морського коридору, створеного ВМС України після виходу Росії з Чорноморської зернової ініціативи, завив у п’ятницю постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки.

08 березня 2024


Зеленський у Туреччині відвідав корвет «Гетьман Іван Мазепа», який будують для України

Президент Володимир Зеленський під час офіційного візиту в Туреччину відвідав корвет «Гетьман Іван Мазепа», який будується для України на верфі неподалік Стамбула для Військово-морських сил ЗСУ.

06 березня 2024


Верифікувати інформацію, що на борту знищеного «Сергія Котова» був гелікоптер, складно - речник ВМС

Наразі верифікувати інформацію, що на борту знищеного українськими військовими патрульного катера Чорноморського флоту РФ «Сергій Котов» був гелікоптер, досить складно.

03 березня 2024

18 лютого 2024

14 лютого 2024

11 лютого 2024

02 лютого 2024


Речник ВМС - про знищений ракетний катер: Міг вражати цілі в радіусі до 130 кілометрів

Військово-морські сили України підтверджують знищення російського ракетного катера "Івановєц". Цей ракетний катер був досить серйозною бойовою одиницею, мав на озброєнні 4 ракетні системи і міг вражати цілі в радіусі до 130 кілометрів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-