У липні в Україні розпочнуться навчання “Сі Бриз-2019”

У липні в Україні розпочнуться навчання “Сі Бриз-2019”

Укрінформ
На початку липня в Україні розпочнуться українсько-американські навчання “Сі Бриз-2019”.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“1 липня в Україні розпочнуться українсько-американські навчання “Сі Бриз-2019”. Традиційно вони проходитимуть на морі, суші, повітрі та під водою”, - йдеться у повідомленні.

Як інформують у відомстві, цього разу справжньою новацією стане відпрацювання річкового елементу. За легендою навчань ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря із річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечити супроводження транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря. В даному навчальному елементі будуть залучені виключно сили Морської охорони Держприкордонслужби.

Читайте також: На морі, суші та в повітрі: військові остаточно узгодили план Sea Breeze-2019

“У цьому році ми пропонуємо ширший компонент морської охорони. Ми плануємо також уже другий рік спільно з румунськими колегами проводити міжнародні навчання на річці Дунай. Також ми запланували з представниками берегової охорони Грузії – під час їх візиту до порту Одеси – проведення кілька спільних тренувань-навчань, що стосується суто несення прикордонної служби”, - зауважив начальник Регіонального управління морської охорони Олег Костур.

Читайте також: Штати не виключають застосування свого флоту в акваторії Чорного моря

У морському компоненті в ході навчань заплановані артилерійські стрільби, висадки оглядових груп, а також удосконалення взаємодії спеціальних підрозділів. В спеціалізованих водолазних тренінгах вперше візьмуть участь представники прикордонного підрозділу “ДОЗОР”, які мають відповідну спеціалізацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-