У військах РФ на Донбасі різко зросла кількість хворих на туберкульоз - розвідка

У військах РФ на Донбасі різко зросла кількість хворих на туберкульоз - розвідка

Укрінформ
У складі російсько-окупаційних військ продовжує зростати рівень захворюваності особового складу на інфекційні та вірусні захворювання.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута з посиланням на Головне управління інформації розвідки Міноборони.

“З початку травня ц. р. у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ різко збільшилась кількість військовослужбовців, хворих на різні форми туберкульозу та ВІЛ-інфікованих. Більшість носіїв зазначених захворювань – це військовослужбовці, призвані протягом поточного року у результаті запровадження російським командуванням спрощеної процедури медичного обстеження призовників, у тому числі осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі”, - повідомив Праута.

Читайте також: На Донбасі окупанти стягують танки до лінії зіткнення — розвідка

За його словами, незадовільний стан медичного забезпечення особового складу у підрозділах окупантів призводить до виявлення інфікованих на пізніх стадіях та подальшого поширення інфекційних захворювань.

Як зазначалося під час брифінгу, командування російсько-окупаційних військ приховує інформацію про погіршення епідеміологічної обстановки. Виявлених хворих звільняють з військової служби без надання можливості лікуватись у військових медичних закладах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-