ЗСУ проведуть масштабні стрільби з ракетних комплексів С-300 поблизу Криму

ЗСУ проведуть масштабні стрільби з ракетних комплексів С-300 поблизу Криму

Укрінформ
Міністерство оборони запланувало на 2019 рік проведення чотирьох навчань з бойовою стрільбою з зенітно-ракетних комплексів і зенітно-ракетних систем.

Про це повідомила прес-служба МОУ.

Як зазначається, перші стрільби зенітних ракетних комплексів відбудуться вже в лютому на полігоні «Ягорлик» в Херсонській області поблизу Криму. У стрільбах будуть задіяні зенітно-ракетні комплекси «Бук-М1», ЗРС С-125, С-300П / ПО / В1. Обстановка буде максимально наближена до бойової.

«Першочергова увага традиційно буде приділятися бойовим стрільбам. Плануємо провести ще більш масштабні, ніж в минулому році, навчання. Йдеться про бойові стрільби зі зведеними зенітними ракетними полками «Бук-М1» і «С-300П». Дивізії «трьохсоток» викличуть в район виконання навчально-бойових завдань раптово, зі штатним озброєнням і військовою технікою. Звичайно, обстановка буде виглядати більш ніж реалістично. А саме це і є основним завданням», – розповів начальник зенітних ракетних військ України Юрій Ставський.

Читайте також: Наєв перевірив готовність артилерії, авіації та ВМС в акваторії Азовського моря

У командуванні наголосили, що це пов’язано з погрозами з боку Росії, яка продовжує мілітаризацію Криму і стягує все більше авіаційного озброєння на аеродроми поблизу кордону з Україною.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-