Президент Естонії: На Донбасі — не “заморожений” конфлікт, а справжня війна

Президент Естонії: На Донбасі — не “заморожений” конфлікт, а справжня війна

Укрінформ
Правду про події на Сході України мають знати якомога більше людей. Водночас Естонія готова не лише допомагати українським бійцям, а й співпрацювати в рамках розвитку країни.

На цьому наголосила президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд, яка з робочим візитом перебуває у Дніпрі, поінформували у прес-службі міської ради Дніпра. 

"Я була на лінії розмежування, бачила, що там відбувається і як живуть люди. Про цю ситуацію я говорила, зокрема, з українськими політиками. Мій візит сюди (до Дніпра – ред.) – нагадування про те, що відбувається справжня війна. Європа має про це пам’ятати. Адже Україна – це також Європа", – переконана Керсті Кальюлайд.

Президент Естонії також наголосила: ситуація на сході країни не є «замороженим» конфліктом. "Це – у жодному разі не "заморожений" конфлікт. Це – активна війна. Конфлікт має бути вирішений на політичному рівні. Люди з Центральної Європи й ті, хто живе далі, мають приїжджати і також бачити, що відбувається", – додала Кальюлайд. Лідер Естонії наголосила: її країна й надалі допомагатиме українським бійцям та враховуватиме всі нагальні потреби. За її словами, естонський народ зацікавлений у такій підтримці України.

Читайте також: Порошенко обговорив з президентом Естонії кроки з визволення політв'язнів Кремля

15 вересня президент Естонії разом із мером Дніпра Борисом Філатовим відвідала Музей АТО. Керсті Кальюлайд оглянула експозиції, що розповідають історію конфлікту на сході України, а також переглянула фільм "Дніпро – форпост України". До музею вона передала пам’ятну монету – відзнаку президента Естонії тим, хто дбає про безпеку. Свого часу Керсті Кальюлайд першою серед голів іноземних держав відвідала Донбас і лінію розмежування.

Фото: dniprorada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-