В Україні почали виробляти нові боєприпаси: Турчинов поділився враженнями

В Україні почали виробляти нові боєприпаси: Турчинов поділився враженнями

Фото
2199
Укрінформ
На Гончарівському полігоні Збройних сил України відбулися комплексні випробування боєприпасів та нової зброї українського виробництва.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань, інформує у четвер прес-служба РНБО.

За його словами, за рішенням РНБО у найкоротші терміни в Україні було розпочато виробництво боєприпасів, які раніше не вироблялися в нашій державі.

"Відбулася важлива фаза випробувань найбільш дефіцитних 152-мм снарядів, а також 60-мм мін для нових українських мінометів", - повідомив секретар РНБО, додавши, що на полігоні також відбулися випробування двох модифікацій 60-мм та двох модифікацій 82-мм мінометів, а також "перевірка безпекових характеристик під час ведення вогню зі 120-мм мінометів".

На Гончарівському полігоні відбулися випробування нової зброї українського виробництва / Фото: прес-служба РНБОУ

Крім того, Турчинов повідомив, що під час випробувань усі балістичні характеристики перевірялися сучасним унікальним комплексом - мобільною радарною системою траєкторних вимірювань. "Її унікальність полягає в тому, що вона може з великою точністю відслідковувати траєкторію не тільки снаряду, міни чи ракети, а навіть кулі", - додав він.

Читайте також: В Україні запустили серійне виробництво новітніх вогнеметів

Турчинов також наголосив, що боєприпаси та артилерійська зброя, які випробовувалися, виробляються як державними, так і приватними підприємствами, що дозволяє в межах прозорої конкуренції покращувати їхню якість та зменшувати вартість.

"Хочу підкреслити, що всі випробування пройшли успішно. Українська зброя та боєприпаси показали відповідність заданим характеристикам та найближчим часом будуть взяті на озброєння ЗСУ, що значно посилить вогневу спроможність нашої армії", - підсумував секретар РНБО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-