В Україні запустили серійне виробництво новітніх вогнеметів

В Україні запустили серійне виробництво новітніх вогнеметів

Фото
Укрінформ
В Україні почали серійне виробництво новітніх реактивних піхотних вогнеметів.

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Державний Науково-дослідний інститут хімічних продуктів, що входить до складу ДК "Укроборонпром", налагодив виробництво реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Українська піхота отримає "кишенькову великокаліберну артилерію"

Як зазначається, РПВ-16 – термобарична зброя, яка розроблена та виробляється для українського війська за Державним оборонним замовленням. Вогнемет вже вдало пройшов приймально-здавальні випробування та найближчий часом посилить військові підрозділи.

Реактивний піхотний вогнемет оснащений реактивною гранатою із спеціальною термобаричною сумішшю. Термобарична зброя знищує противника завдяки створенню під час вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Вона також називається боєприпасами об‘ємного вибуху.

При цьому фугасна дія 93-міліметрового пострілу РПВ-16 еквівалентна артилерійському снаряду великого калібру. Тому ця переносна зброя здатна знищувати живу силу противника навіть за потужними укриттями, а також легкоброньовану техніку, на відстані близько одного кілометра.

Під час демонстрації у 2017 році перших зразків РПВ-16 на Гончарівському полігоні Збройних Сил України Секретар РНБО України Олександр Турчинов високо оцінив можливості реактивного піхотного вогнемета.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-