Україна хоче розширити співпрацю з армією Британії - Міноборони

Україна хоче розширити співпрацю з армією Британії - Міноборони

980
Укрінформ
Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб провів зустріч із заступником начальника штабу оборони Збройних сил Великої Британії генерал-лейтенантом Дагласом Чалмерсом.

Про це повідомляє Міністерство оборони України. 

"Українська сторона високо цінує моральну підтримку та матеріально-технічну допомогу, які уряд та Збройні сили Великої Британії продовжують надавати Україні в непростий історичний період, і сподівається на подальший розвиток двостороннього воєнно-політичного діалогу. Ми розраховуємо на розширення спектру військової співпраці між Україною і Великою Британією. Для нас є важливим підтримання українсько-британського воєнно-політичного діалогу на стратегічному рівні. Заходи такого двостороннього співробітництва сприяють підвищенню оперативних спроможностей Збройних сил України", - зазначив Бессараб.

Читайте також: Україна візьме участь у військових навчаннях НАТО в Грузії

Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України окреслив перспективні напрямки двосторонньої співпраці з британськими партнерами, серед яких - продовження надання консультативно-дорадчої допомоги, розширення спектру підготовки офіцерів штабної ланки за стандартами НАТО, продовження практики залучення британських інструкторів до підготовки українських підрозділів та навчання професійних інструкторів з числа українських військовослужбовців.

За його словами, ще один важливий напрямок - це розширення в рамках українсько-британської співпраці спектру мовної підготовки, зокрема, з використанням можливостей курсів Британської ради в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-