Росія блокує відновлення повноцінної роботи СЦКК на Донбасі - Геращенко

Росія блокує відновлення повноцінної роботи СЦКК на Донбасі - Геращенко

976
Ukrinform
Відеоконференція безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи 23 травня пройшла безрезультатно, російські представники демонструють небажання відновити нормальну роботу СЦКК.

Про це заявила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook.

"Як тільки-но поінформували мене колеги по мінським групам, сьогодні відбулася скайп-конференція безпекової підгрупи, основним питанням якої була ескалація ситуації на Донбасі, й особливо - в районі ДФС (Донецької фільтрувальної станції - ред.). При цьому російська сторона і повністю контрольовані нею бойовики не дають гарантій безпеки навколо ДФС і проведення там ремонтних робіт. Також представники РФ демонструють повне небажання відновити нормальну роботу СЦКК. Головним завданням Центру якраз і було надання гарантій безпеки, забезпечення безпеки під час ремонтних робіт", - написала вона.

Політик також зазначила, що саме небажання дотримуватися мінських угод з боку РФ і контрольованих бойовиків призвели до серйозної ескалації і погіршення безпекової ситуації на Донбасі. 

Читайте також: Звільнення українських бранців Кремля залежить від Путіна - Геращенко

"На жаль, скайп-конференція безпекової підгрупи залишилася безрезультатною. Українська сторона апелює до СММ ОБСЄ з проханням посилити моніторинг навколо інфраструктурних об‘єктів, зокрема й ДФС. Безпекова ситуація, її загострення будуть ключовими темами в Мінську, 30 травня, під час чергової зустрічі робочих груп", - додала Геращенко.

Раніше спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Донбасу Мартін Сайдік за підсумками чергової зустрічі ТКГ у Мінську заявив, що робоча безпекова група ТКГ проведе відеоконференцію щодо ситуації в районі Донецької фільтрувальної станції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-